top of page
Diffview  Car2car 2022

Diffview Car2car 2022

Car2car a Carmount

Diffview Production

Při pořizování leteckých záběrů aut po nás klienti často chtějí i "něco" bližšího. Je jasné, že na velkých celcích střihovou skladbu nebo celé video nepostavíte. Tam kde se nedostane dron, nastupuje metoda Car2car a carmounty.

Na rozdíl od dronu, kde při pořizování detailů přední masky, je na desítky a stovky metrů těžké odhadnout vzdálenost letícího stroje od hereckého auta. V případě dvou jedoucích aut je to poměrně snadné a proto car2car umožnuje dělat záběry kreativně a hlavně bezpečně.

Dokážeme komletně vystrojit kamerové auto včetně odkuku pro režiséra a to v několika variantách, základní a nejméně náročná na rozpočet je zavěšení našeho Inspire2. Výhodou pak je stejný obraz ze vzduchu i z car2car.
Druhou variantou pak je zavěšení příslušného stabilizátoru pro požadovanou kameru.

Někdy potřeba jít ještě blíž. Přímo až na... nebo dovnitř hereckého auta. Tam pak nastupují carmounty. Máme rigovou sestavu obsahující přísavky různých velikostí, magnety, truss trubky, grip heady a extender army + všechny možné spojky, redukce a  magic army. S touto stavebnicí stavíme řešení na míru pro každou pozici kamery. Někdy je potřeba, aby řešení nepřesahovalo profil vozidla. Někdy je naopak potřeba umístit kameru třeba na tramvaj. Samozřejmostí pak jsou onboard kamery, kdy kromě gopro umíme dovnitř umístit i plnohodnotnou kameru s objektivem.

Zážitkové jízdy a pronájmy sportovních vozů | Toyota Supra GR | DRŽVOLANT 👑
01:26

Zážitkové jízdy a pronájmy sportovních vozů | Toyota Supra GR | DRŽVOLANT 👑

Chceš řídit sportovní auto s 600 koňmi a projíždět zatáčky v řízeném smyku? Nebo chceš bezpečně odvést děti ze školy zpět domů? Řízení auta hraje velkou roli v našem životě. A proto je tu náš projekt. Naším cílem je pomoci řidičům cítit se za volantem sebevědomě, vysvětlit jim fungování auta, zažít adrenalin bez ohrožování ostatních a natrénovat v bezpečném prostředí rizikové situace, které na silnici mohou nastat. Pravidelně pořádáme trackdaye po celé České republice i v zahraničí, provádíme analýzy jízdních návyků, koučink a instruktáže řidiče i kurzy bezpečné jízdy a driftování. Jestli si chceš ale užít některé z našich aut na delší dobu, můžeš zvolit jednodenní nebo vícedenní pronájem auta a vyrazit na trip po vlastní ose. Všechny nabízené služby i náš vozový park najdeš na našem webu www.drzvolant.cz Náš vozový park - https://www.drzvolant.cz/vozovy-park/ - Toyota Supra GR - Mazda MX-5 ND - BMW M2 COMPETITION - Mazda MX-5 CUP Nenech si ujít i další videa: - představení Toyoty Supry GR - https://youtu.be/8TbS_6b6YSw - drift Toyoty Supry GR - https://youtu.be/LGmSj0ek2qw - Trackday Písek 2021 - https://www.youtube.com/watch?v=xxoqu... Všechny plánované akce najdeš na našem webu www.drzvolant.cz Sleduj také naše sociální sítě: Facebook: https://www.facebook.com/drzvolant Instagram: https://www.instagram.com/drzvolant/?... TikTok: https://www.tiktok.com/@drzvolant #drzvolant #toyotasupra
ČMBA - Centrální Ochrana (PCO) reklama
00:51
ŠKODA FABIA | Trailer
02:34