top of page
DSC03671.jpg

Rikki Beran - Zvuk

Zvukové a hudební produkci se věnuji cca od roku 2009. Vystudoval jsem obory Zvukové produkce a Populární hudby na Edinburgh Napier University (UK) a v roce 2016 jsem se relokoval zpět do ČR

V současné době se převážně soustředím na zvuk ve filmařině. S mou vlastní technikou jsem schopen poskytovat lokační náběry na place.  V projektovém studiu pak pracuji se zvukem postprodukčně - tj. natáčení voiceoverů, foley, sound design, čištění zvuku, atd...  Samozřejmostí je pak mix a mastering audiostop v ProTools a příprava zvukové stopy pro požadované použití.
 

IMG_5249.JPG

Centaurworld s02

Dostal jsem na starost editaci, doladění a zmíchání zpěvů pro českou lokalizaci tohoto animovaného seriálu z produkce Netflixu. Finální mix musel být udělaný v 5.1 zvuku se striktními technickými požadavky ze strany Netflixu. Součástí zakázky bylo i zpracování vokálů do české verze traileru na druhou sérii.

rada-2.jpeg

BOSE

Série spotů pro produkty značky BOSE

Adam Ondra

Byl jsem osloven produkčním týmem Adama Ondry, abych vytvořil hudební podklad pro video, prezentující spolupráci s firmou La Sportiva. Nechtěli totiž použít existující skladby z audioknihoven. Požadavek byl, aby byla hudba lehce meditativního charakteru ale na druhou stranu dynamická a tajemná. Ve studiu jsem tak složil kompozici obsahující VST nástroje ale i můj reálný hlas. Vše bylo zmixováno s Ondrovým voiceoverem a odevzdáno v požadovaném formátu klienta.

Drž volant

Natáčení a sound design supry

Rádio Čas

Postprodukce